3 Çipli Şerit LED Fiyatları Ankara 2021

3 çipli şerit led fiyatları Ankara arayışlarınız için Visco Elektrik olarak özel çözümler üretiyoruz. Genellikle piyasada bulunan led ürünler tek çipli ve 3 çipli olarak ayrılmaktadır. Bu ürünlerin de yine iç mekanlar için özel olarak üretilen cinsleri ve silikonlu malzemeden üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde 3 çipli şerit led ürünler evlerde, araçlarda, endüstriyel tesislerde, sanat ve tasarım işleri gibi onlarca farklı alanda çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Farklı yoğunluklara, ölçülere, voltajlara, renk çeşitlerine ve aksesuarlara sahip 3 çipli şerit led ürünler kolayca sökülüp takılabilmekte aynı zamanda yapıştırma çözümleri de sunmaktadır. Visco Elektrik olarak sizin için sağladığımız özel 3 çipli şerit led ürünler için bize ulaşabilirsiniz.

İç ve Dış Mekanlar için Şerit LED

Özelliğine göre şerit led ürünler iç ve dış mekanlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Örneğin dış mekanlarda hava koşullarına karşı dayanıklılık ve uzun süreli kullanım için şerit led ürünlerinde silikon tercih edilmektedir. Bu silikon kaplama hem oksitlenmeyi önler hem de şerit led ürünlerin ömrünü ciddi miktarda uzatır. Bunun yanı sıra iç mekanlarda da genellikle benzer şerit led modelleri tercih edilmektedir.

3 Çipli Şerit LED Fiyatları

3 çipli şerit led fiyatları Ankara konusunda 2020 yılı güncel fiyatlarını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Visco Elektrik olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimizle işletmenize ve evlerinize özel iç ve dış mekan şerit led çözümleri sağlıyoruz. Tüm şerit led ürünlerimizi görmek için lütfen buraya tıklayınız.

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!