Ankara Kesintisiz Güç Kaynağı Firmaları

Visco Elektrik 18 yıldır, 7 gün 24 saat Türkiye’nin ve dünyanın enerji problemlerini çözmeyi ilke edinmiş Ankara Kesintisiz Güç Kaynağı Firmaları arasında oldukça tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Gerek devlet, gerekse özel sektörde ki referansları ile hizmetinizdedir.

Visco elektrik kendi alt yapısı ve teknolojisi ile 600 VA’dan, 4.8 MVA’e kadar UPS güç kaynağı Ankara ve tüm dünyanın hizmetine sunmaktadır. Ankara, İzmir ve İstanbul şubeleri olduğu gibi Almanya Frankfurt’da da ofisi bulunmaktadır.

UPS Açılımı

UPS’in açılımı ise “Uninterruptible Power Supply” yani kesintisiz güç kaynağı anlamına gelmektedir.

Kullanım alanları ve faydaları

Kesintisiz güç kaynakları küçük ev eşyalarını, küçük işletmeler için kullanıldığı gibi büyük devlet kurumları, fabrikalara kadar kullanım alanları çok geniştir. Planlı ya da plansız yaşanan elektrik kesintilerinde devreye girerek, iş işleyişi devamını sağlarken, sistemde çalışan ürünlerinizi korumaktadır. Ani elektrik kesintileri, özellikle elektronik devrelere sahip ürün ve sistemlerde tahmin etmediğimiz sonuçlar doğurabilir.

Aynı zamanda olası voltaj dalgalanmalarını da stabil tutması, elektrik ve elektronik cihazlarınızın kullanım ömürlerini artırmaktadır.

Ankara Kesintisiz Güç Kaynağı Firmaları Ürünlerimiz

 

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!