Ankara Şerit LED


Şerit LED Ankara denilince akla ilk gelen firma Visco’dur 15 yıllı aşkın tecrübesi ve geniş servis ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekle beraber, yurt dışı projeleri de yürütmektedir.

Led ne demektir ?

LED kelime anlamı olarak; “Işık Yayan Diyot” anlamındadır. Bu aslında çalışma prensibi hakkında da bilgi vermektedir. İngilizce kökenden gelmekle beraber ” Ligt Emitting Diode” kelimelerin baş harfleri ile LED olarak dünya genelinde bilinir ve bu çalışma mantığı teknolojinin bir çok alt yapısında kullanılmaktadır.

Ankara’nın Potansiyeli

Ankara, Türkiye’nin Başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. 6 milyona yakın nüfusu ile oldukça büyük bir potansiyele sahiptir. İç Anadolu’nun göbeğinde olması ile beraber ülkenin hemen hemen yer yerine merkezi yakınlıkta olan kent sanayi ve üretim anlamında çevresini de beslemektedir.

Şerit Led kullanım alanları

Şerit LED’ler geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Yapısal olarak küçük yüzeye ve bileşenlere sahip olmakla beraber basit bir elektronik alt yapıya sahiptir. Bu yüzden;  bakımı, tamiri ve tedariği oldukça kolaydır. Aynı zamanda maliyet ve enerji tüketimi konusunda da ekonomiktir. Ulaşılması zor alanların ışıklandırılmasında size yardımcı olabilir. Ve istediğiniz bütün renklerde LED bulabilirsiniz. Metal, ahşap, cam, iç mekan ve dış mekan gibi hemen hemen her yerde yapıştırarak yada yaratıcılığınıza bağlı olarak elektrik ile besleyebileceğiniz her mekanda sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Tek Çipli ve 3 çipli Modelleri vardır

Tek çipli olan LEDler 1 metrede 60 LED bulundururken, 3 Çipli Şeritledler de 1 Metre’de 30 LED bulunur. Genel olarak 12 Volt Doğru akımla çalışır, Alternatif güç kaynaklarında ise ülkemizde 220 Volt’u 12 Volta dönüştüren Adaptörler ile birlikte kullanılır.

Şerit Led Fiyatları Ankara 2020

Şerit LED fiyatları 1 ₺ den başlayıp, kesitine ve kalitesine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Genelde toplu şekilde alım yapılarak, süslendirmeden, aydınlatmaya kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.

3 Çipli Şerit Led Ankara

3 çipli şerit led denmesinin nedeni 3 adet led diyot ve 3 led bulunmasındandır. Ankara’da bu ürünü uygun fiyata Visco’dan temin edebilirsiniz.

Şerit LED Çeşitleri

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!