Looking for a First-Class Business Consultant?

placeholder

Why our consulting

We are a full service business development group – we build strategies and systems.

read more
placeholder

Global consumer insights

Rapid and sustainable solutions to the most complex business challenges with cooperative process-driven.

read more
placeholder

Thought Leadership

A solution is proposed, from here you can action the plan with just outline assistance.

read more

industries

Travel and Aviation
Consulting

Study popular tourism destinations and improve your sales skills to successfully advise your clients on the best travel options.

Business Services
Consulting

We consider all the drivers of change – from the ground up and we’ll motivate and support you to make the change.

Consumer Products
Consulting

Design repeatable growth models and innovation pipelines that generate new products with higher potential and lower risks of failure.

Financial Services
Consulting

We work buy-side and sell-side and give our clients hard-hitting and objective answers and focus hard on the best opportunities.

Energy and Environment
Consulting

We work across all the major construction geographies and end sectors, meaning we understand the underlying drivers in construction markets.

Surface Transport &
Logistics Consulting

Scheduled transport operations, from broad market trends and strategy to the development of integrated commercial strategies.

Doing the right thing,
at the right time.

0

Cases completed

0

Consultants

0

Awards winning

0

Satisfied customers

testimonials

To help entrepreneurs get their act together
before they talk to investors.

news

 • Visco Electric artık DMO da

  Visco Electric’in ürünlerini artık sizler de Devlet Malzeme Ofisinin resmi sayfasında bulabilirsiniz ya da menumüzden DMO ya tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Led li aydınlatma ve Kesintisiz Güç Kaynaklarının yer aldığısatış portalında ürünler hem uygun fiyatlarıyla hem de YERLİ MARKA veYERLİ ÜRÜN avantajıyla kamunun beğenisine sunulmaktadır.

  Ocak 17, 2020
 • Led Panel VİSCO güvencesiyle

  Çevre ve doğa dostu ürünleri ile, sürdürülebilirliği destekleyen VİSCO geleceği güvence altına alıyor. Yeni nesil ledli aydınlatma sistemleri ile  , yüksek verimleri , daha az elektrik tüketimleri ile hem doğaya hem cebinize katkıda bulunuyor. [checklist type=”eg. checked, dotted, arrowed” margin_bottom=”no”] Visconun yeni geliştirdiği ürün sayesinde klasikdiye adlandırılan aydınlatma sistemleri ve genelde uzakdoğu pazarında yaygın olan

  Ocak 12, 2020
 • Kesintisiz Gücü Sonuna Kadar Kullan

  Visco Merkür serisi Ankara kesintisiz güç kaynakları 0,9 çıkış güç faktörü ile rakiplerine göre daha fazla çıkış gücünü kullanıcılara sunar. Ayrıca AnkaraMerkür serisi online güç kaynaklarında piyasadaki rakiplerine göre daha fazla akü kullanılarak daha uzun besleme süresi sağlar. Merkür Serisi 1 kva online kesintisiz güç kaynağı  akü adeti 3*7 ah Merkür Serisi 2 kva online kesintisiz

  Ocak 7, 2020
 • TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Satış ve pazarlama departmanı , ayrıca Teknik Servis bölümünde Görevlendirmek Üzere Takım Arkadaşları Arıyoruz. En az Lise Mezunu Bilgisayara Programlarını Kullanabilen Elektrik veya Elektronik Bölümlerinden mezun Mühendislik fakiltelerindende olabilir , pozisyonları ayrı değerlendirilecektir. Elektronik kart tamir veya cihaz tamir beceresi olan B sınıfı araç ehliyetli Baylar için Askerliği yapmış veya en az 3 yılı tecili

  Ocak 7, 2020
request a call back.

Would you like to speak to one of our financial advisers over the phone? Just submit your details and we’ll be in touch shortly. You can also email us if you would prefer.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
United Kingdom
Germany
Spain
Head Quarter
United States
Sales Office
WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!