Kesintisiz güç kaynağı fiyatları Ankara

Kesintisiz güç kaynağı fiyatları Ankara

Visco elektrikte, kesintisiz güç kaynağı fiyatları Ankara içinde üretim fabrikamız olduğu için, diğer illerimize göre daha uygundur, Yerli üretim yapmanın gururunu yaşayan firmamızda proje bazlı veya iş hacmine göre size en uygun sistem, ürün, hizmet ve fiyatlandırma için uzmanlarımızın önerileriyle birlikte sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ücretlendirme yapılmaktadır.

20 yıllık sektör tecrübesi, onlarca kurumsal özel firma ve devlet kurumları ile yaptığımız çalışmalar neticesinde edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübemizi işimize yansıtıp, minimum bütçe ile maximum performansı alabilmeniz için gerekli alt yapısal ve donanımsal konularda yardımcı olmaktayız.

Kesintisiz güç kaynağı fiyatları Ankara da değil her yerde fiyatları çok fazla değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi VA (Volt Amper) değerlerine göre ve kalitelerine göre ücretlerinin değişmesidir. Bu konuda sizin ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

UPS sistemleri hangi ihtiyaçlar için kullanılır

Halk arasında ve genelde sistemlerde kullanılma amacı sadece elektrik kesintisi olduğu algısı yanlıştır. Bunun sebebi sadece o zaman ihtiyacımız olduğunu fark ettiğimizden de olabilir. Diğer kullanım alanları ile birlikte, tabi ki elektrik kesintileri de bu sıralamalarda yer almaktadır. Fakat günümüz sistemlerinde elektik kesintisi ve yıldırım çarpması risklerinden daha çok diğer sorunlar ile ilgili daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Yıldırım Çarpması
  • Şebeke içi Harmonikler
  • Elektrik Kesintileri
  • Frekans değişiklikleri,
  • Voltaj Dalgalanmaları

Temel bileşenler

Kesintisiz güç kaynakları 3 ana bileşenden oluşmaktadır.
1- Enerji Tedarikçisidir.
2- Akülere ve jeneratörlere bağlanır.
3- IT sistemlerine ve elektronik devrelere bağlanır.

Planlı yada plansız elektrik kesintileri durumlarında, elektriğin her zaman ki gibi bir köprüleme süresi boyunca akmaya devam etmesi ve sistemlerin çalışmasını sağlar.

Elekronik, şebekeden gelen elektriği ölçer, doğrultur, direk alternatif akıma veya tersine dönüştürür ve kısa, uzun süreli arızalarda, kesintilerde akü gücüne geçer. Yada daha uzun süreli aksıklıklarda dizel jeneratörü açar.

Verimli bir UPS sistemde aküler, jenaratörler de yedekli bir sistemle tasarlanmalıdır. Ve bu sistemlerin takip süreleri ve bakım süreleri takip edilmelidir. Aksi halde istediğiniz verimi alamadığınız gibi sistem dahilinde bulunan sağlam UPS ler üniteleri de zarar görmektedir.

UPS Ürünlerimize Göz atmak için Tıklayınız. 

İletişim için tıklayınız.

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!