Led Ampül Fiyatları Ankara 2021

Led ampuller klasik duylara fiziksel olarak uyum sağlayan fakat çalışma prensibi olarak akkor ampullere göre farklılık gösterir. Led ampül fiyatları Ankara da firmalar arası değişiklik göstermektedir.

Led Ampül Avantajları

LED ampüllere göre daha çevre dostudur.

Led ampüller, içinden bir elektrik akımı geçme durumunda, görünür bir ışık yayan yarı iletken cihaz kullanır. Bu özelliğine elektrolüminesans denir.

LED teknolojisi yeni bir teknoloji değildir fakat günümüzde çok yaygın olmasının nedeni, verimlilik, maliyet ve doğa dostu olması yönünde yapılan geliştirmelerdir.
Led teknolojilerinde ki hızlı ilerleme ile, evlerden iş yerlerine hatta daha büyük ölçekli aydınlatma alanlarında kullanıma uygun hale getirdi.

LED ampuller, ürün kullanım klavuzlarında yazılan kullanım şartları dahilinde kullanıldığında 50000 saat çalışabilir. 60 watt akkor ampül ile en az 806 lümen ve 75 watt çalışan ampül, Led ampülde 8-11 watt güç kullanıyor. Bu verimlilik akkor ampüle göre %80 daha kazançlı olmanız anlamına geliyor.

LED ampullerin diğer faydaları:

  • Led ampüller, akkor ampüllere göre daha soğuk çalışırlar.
  • Florasan ampüllere göre daha hızlı çalışırlar.
  • Özelleştirilebilir alt yapı, uzaktan bağlantı gibi (bluetooth vs.)
  • Düşük maliyet.
  • Civa ve toksik maddeye gerek duymaz.
  • Daha az CO2 salınımı.

Tüm bu avantajları sıraladığımızda aydınlatma için, alırken ve uzun vadede sizi oldukça kazançlı kılacak bir yatırım yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Led ampül fiyatları Ankara içinde bizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim Sayfamız için tıklayınız.

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!