LED Bar Fiyatları Ankara

LED Bar Fiyatları Ankara konusunda Visco Elektrik olarak yüksek performansa sahip, enerji verimli kullanan son teknoloji ürünleri tercih etmekteyiz. LED ampuller veya LED bar ürünler, elektrik uygulandığında ışığı ileri bir elektrominesans şeklinde yansıtan bir yarı iletken diyottur. Son yıllarda LED bar ürünlerin tüm dünyada git gide popüler hale geldiğini söylemek mümkün. Artık kamyonlara, arazi araçlarına, arabalara, ofislere ve hatta birçok ev elektroniği ürününe LED ışıkları yerleştirmek yaygındır.

LED Bar Ürünler Neden Bu Kadar Popüler ?

Ama neden LED ışıkları son dönemde bu kadar popüler hale geldi? Temel olarak, LED ışıkların son derece verimli olmasından kaynaklanmaktadır. Şöyle bir örnek verelim: ortalama bir LED ışığın ömrü 50.000 saat, geleneksel halojen ampulün ömrü 5.000 saattir. Ayrıca, geleneksel akkor ampuller yaklaşık yüzde 20’lik bir verimle çalışırken, elektriğinin yüzde 80’i şaşırtıcı bir şekilde ısı üretmek için kullanılıyor. Diğer taraftan, LED’ler genellikle yüzde 80 verimlilikle çalışır ve sonuçta sadece az miktarda elektrikle çok fazla ışık üretir. Bu nedenle LED ışıklar dünyada son yıllarda iç ve dış mekan aydınlatmalarında sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

LED Bar Ürünlerde Visco Kalitesiyle Tanışın

Farklı renklerde,  boyutlarda ve özelliklerde üretilen LED Bar ürünler ile yüksek enerji verimliliğini yakalamanız artık çok kolay. İç ve dış mekanlarınız için Visco Elektrik olarak geliştirdiğimiz özel çözümler ile aydınlatma kalitenizi arttırıyoruz. LED Bar ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Özel çözümler için iletişim sayfamızdan ekibimiz ile iletişime geçebilir, özel LED Bar Fiyatları Ankara  tekliflerimize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!