Mağaza Led Aydınlatma Ankara

Mağaza led aydınlatma Ankara ilinde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Led ışıklarının çalıştırılması ucuz ve kurulumu ise oldukça kolaydır.

Kullanım alanı çok geniş olduğu için mağaza içinde hemen hemen her alanda kullanılabilir. Mağaza tasarımı söz konusu olduğunda, aydınlatma en kritik tasarım faktörlerinden biridir.

Mağaza led aydınlatmasında, Led ampüller çok sıcaktan soğuğa kadar çeşitli sıcaklıklarda olmaktadır. Bu ampullerin mağazanızda kullanım alanlarına göre konumlandırabilirsiniz. Mağazada öne çıkarmak istediğiniz ürün yada alanları ışıklandırma sistemi ile bu geçişi çok rahat sağlayabilirsiniz.

Mağaza Led Aydınlatma İçin Doğru Renkleri Seçin

Bir ampulün rengi ne kadar doğru bir şekilde gösterdiği, ampulün ışığın kalitesini ve renkleri oluşturmaya olan bağlılığını temsil eden Renk Oluşturma Endeksi tarafından belirlenir. Her zaman Renk Oluşturma Endeksi (CRI) 86 veya daha yüksek olan ampuller tercih ediniz.

Gölgeleri Kaldırın

Örneğin bir güzellik salonu için bir led aydınlatma yapılacak ise aynın her iki yanına led aydınlatma ekipmanları yerleştirilmelidir. Bu şekilde yüzdeki gölgelenmeyi kaldırabilir ve müşterinizin yüzünü daha güzel görmesini sağlayabilirsiniz.

Tasarruf Edin

LED ampüller bilindiği üzere enerji tasarruflu aydınlatma alanında devrim yaratmıştır. Seçim yaparken güç tüketiminin yanında uzun ömürlü olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kaliteli Aydınlatma İçin Visco

Mağaza Led Aydınlatma Ankara içinde geniş servis ağı ve ürün yelpazesi ile Visco Elektrik mağazalarınız için özel çözümler sunar.

İç mekan Aydınlatma Ürünlerimizi İncelemek için tıklayınız.

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!