Ankara Ostim Kesintisiz Güç Kaynağı

Visco Elektrik, Ankara Ostim kesintisiz güç kaynağı konusunda, gerek devlet projeleri, gerekse özel firmalara yaptığı işler ile sektörde kendini kanıtlamış tecrübeli firmalardandır.

Üniversitelerden, devlet kurumlarına, belediyelerden savunma sanayimize kadar birçok alanda ürün ve hizmetleri ile ön plana çıkan yenilikçi çözümler sunan ve teknolojik alt yapısını sürekli yenileyip, Arge yatırımına önem vererek verimliliğini artırmıştır. Geniş servis ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekle birlikte, Türkiye dışındaki ülkelerde de ürün ve hizmetlerini ihraç etmektedir.

Yerli üretimin ve mühendisliğinin değerini her alanda vurgulayan Visco Elektrik, Ankara Ostim Kesintisiz Güç kaynağı konusunda da size en yakın çözümdür.

Ostim ve Ankara’da ki sanayicilerimizi ürünlerimizi yerinde görüp incelemeleri için sizleri ofisimize bekleriz. Soru ve önerileriniz için tecrübeli mühendis kadromuz ile size en uygun çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 Ankara Kesintisiz Güç Kaynağı Kullanım alanları

Ankara Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) veya UPS Sistemleri olarak da bilinen iki önemli güç çözümü rolü vardır. UPS sistemleri, şebeke güç kaynağı arızalandığında yedek bir yedek güç kaynağı sağlar ve ayrıca şebeke kaynaklı güç sorunlarını – sarkmalar, dalgalanmalar, tıkaçlar, ani yükselmeler ve elektriksel gürültü – gidermek için koşullandırma sağlar. Güç sorunları BT sistem donanım arızasına, sistem arızalarına ve bozuk verilere neden olabilir. Günümüzün 7/24 iş sürekliliği bilinci dünyasında UPS sistemlerine olan talep katlanarak artmaya devam ediyor.

Kesintisiz güç kaynaklarının farklı uygulamaları şunlardır:

  • PC UPS: Küçük Ofis Ev Ofis ICT Ortamları
  • İletişim ve Sunucu Odası UPS: Orta Ölçekli BİT Ortamları
  • Network UPS: Küçük boyutlu BİT Ortamları
  • Datacentre UPS: Büyük Boy BİT Ortamları

Ankara Kesintisiz güç kaynağı (UPS) veya kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik kesintisi sırasında ekipmanın kesintisiz çalışmasını sağlayan bir güç yedekleme sistemidir. UPS, elektrik kesintisi sırasında hızlı bir şekilde başlar ve elektrik enerjisini depolayarak veya alternatif bir kaynaktan güç sağlayarak bağlı ekipmana sürekli güç sağlar.

Ankara Kesintisiz Güç Kaynağı

UPS’ler çok çeşitli endüstriyel sektörlerde ve kurumsal ortamlarda kullanılmaktadır. İşletmelerde elektrik kesintisinden kaynaklanabilecek veri kaybı, iş kesintisi, ekipman hasarı gibi olası olumsuz etkilerden korunmak için kullanılırlar. Farklı sektörlerde UPS kullanımına ilişkin bazı örnekler:

  1. Bilgi Teknolojisi (BT) Endüstrisi: Kesintisiz güç kaynakları, veri merkezleri, sunucular, ağ ekipmanı ve depolama sistemleri gibi BT altyapısında kritik öneme sahiptir. Elektrik kesintilerinin veri kaybı, sistem çökmeleri ve ağ kesintileri gibi ciddi sonuçları olabilir.
  2. Telekomünikasyon endüstrisi: Ankara Kesintisiz güç kaynağı, telekomünikasyon altyapısı, telekomünikasyon operatörleri ve iletişim ağları için kritik öneme sahiptir. Telefon hatları, kablosuz ağlar ve veri iletişimleri gibi iletişim sistemlerinin kesintisiz çalışması sağlanmalıdır. UPS, elektrik kesintisi anında telekomünikasyon ekipmanlarını aktif tutarak haberleşme hizmetlerinin devamlılığını sağlar.
  3. Medikal Alan: Ankara kesintisiz güç kaynağı, tıbbi ekipmanların kullanıldığı hastaneler, klinikler, laboratuvarlar ve sağlık tesisleri gibi medikal alanda kritik öneme sahiptir. Elektrik kesintileri hayati tıbbi ekipmanın çalışmasını etkileyebilir ve hastaların sağlığını tehlikeye atabilir. UPS, tıbbi ekipmana sürekli güç sağlayarak hasta güvenliğini ve tedavi sürecini korur.
  4. Sanayi sektörü: Üretim tesisleri, fabrikalar ve endüstriyel otomasyon sistemleri, elektrik kesintileri sırasında kesintisiz güç kaynağı gerektirir.

 

 İletişim için tıklayınız. 

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!