Ankara Ostim Kesintisiz Güç Kaynağı

Ankara Ostim Kesintisiz Güç Kaynağı

Visco Elektrik, Ankara Ostim kesintisiz güç kaynağı konusunda, gerek devlet projeleri, gerekse özel firmalara yaptığı işler ile sektörde kendini kanıtlamış tecrübeli firmalardandır.

Üniversitelerden, devlet kurumlarına, belediyelerden savunma sanayimize kadar birçok alanda ürün ve hizmetleri ile ön plana çıkan yenilikçi çözümler sunan ve teknolojik alt yapısını sürekli yenileyip, Arge yatırımına önem vererek verimliliğini artırmıştır. Geniş servis ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekle birlikte, Türkiye dışındaki ülkelerde de ürün ve hizmetlerini ihraç etmektedir.

Yerli üretimin ve mühendisliğinin değerini her alanda vurgulayan Visco Elektrik, Ankara Ostim Kesintisiz Güç kaynağı konusunda da size en yakın çözümdür.

Ostim ve Ankara’da ki sanayicilerimizi ürünlerimizi yerinde görüp incelemeleri için sizleri ofisimize bekleriz. Soru ve önerileriniz için tecrübeli mühendis kadromuz ile size en uygun çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Kullanım alanları

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) veya UPS Sistemleri olarak da bilinen iki önemli güç çözümü rolü vardır. UPS sistemleri, şebeke güç kaynağı arızalandığında yedek bir yedek güç kaynağı sağlar ve ayrıca şebeke kaynaklı güç sorunlarını – sarkmalar, dalgalanmalar, tıkaçlar, ani yükselmeler ve elektriksel gürültü – gidermek için koşullandırma sağlar. Güç sorunları BT sistem donanım arızasına, sistem arızalarına ve bozuk verilere neden olabilir. Günümüzün 7/24 iş sürekliliği bilinci dünyasında UPS sistemlerine olan talep katlanarak artmaya devam ediyor.

Kesintisiz güç kaynaklarının farklı uygulamaları şunlardır:

  • PC UPS: Küçük Ofis Ev Ofis ICT Ortamları
  • İletişim ve Sunucu Odası UPS: Orta Ölçekli BİT Ortamları
  • Network UPS: Küçük boyutlu BİT Ortamları
  • Datacentre UPS: Büyük Boy BİT Ortamları

Endüstriyel UPS Sistemleri

 

 İletişim için tıklayınız. 

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!