Ankara Merkezli Tek Üretici ve İthalatçıyız.

On dört yıldır, 365 gün 24 saat siz müşterilerimizin enerji problemlerini çözmeyi ve sahip olduğumuz bilgi birikimimizi sizler ile paylaşmayı çalışma ilkesi haline getirmiş olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Siz müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermek için VİSCO Electric olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Adını ‘ güç birliğinden ’ alan, gücünü ise müşterileri, çalışanları ve tüm paydaşlarından alan VİSCO ( VİS – CO ) , sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenilemekte , güç elektroniği, veri merkezi altyapısı ve elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çalışma arkadaşınız olmayı sürdürmektedir.

Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4,8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca veri merkezleri yapımına dair kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız veri merkezlerinde yenilikçi çözümleri ile beraber güvenilir çalışma arkadaşınız olmaya devam etmektedir. Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED ’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor.

VİSCO Electric; kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Üretimin yanında satış sonrası teknik servis hizmetlerine de önem veren firmamızın merkezi Ankara’da olmak üzere, İstanbul ve İzmir’de  şubeleri vardır. Firmamızın Türkiye çapında 21 bayisi ve teknik servis noktası aktif olarak hizmet vermektedir.

Ankara Merkezli olan Visco Ankara OSTİM de Kesintisiz Güç Kaynağı UPS ve Led li Aydınlatma alanında Ankara ve çevre illerine direk fabrikadan satış ve servis hizmeti vermektedir.

Kamu Merkezin Ankara da olması sebebiyle kritik enerjiye ihtiyaç duyulan Kesintisiz Güç Kaynaklarında UPS servis hızı ve arıza çözümü önemarzetmektedir.Kesintisiz güç kaynaklarında UPS üretici ve ithalatçı olan Visco bir çok marka cihaza servis hizmeti vererek , Ankara OSTİM ve çevre illerde Kesintisiz Güç Kaynaklarına hizmet vermektedir.

Türkiye’nin her yerinden 444 7 VSC (872 ) numarası ile ve info@visco.com.tr mail adresi ile  ilgili birimlerimize ulaşabilir tüm önerilerinizi , şikayetlerinizi , görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 Mail ile iletişime geç

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!