Asansör UPS Akü Fiyatları

Türkiye’nin lider kesintisiz güç kaynağı üreticilerinden olan Visco Elektrik olarak bu yazımızda sizlere kısaca Asansör UPS Akü Fiyatları konusunda bilgilendirme sağlayacağız. Asansörler için kullanılmakta olan kesintisiz güç kaynakları yani UPS’ler olası güç kayıpları engellemek, doğacak güvenlik problemlerine karşı önlem almak ve kesintilerin önüne geçmek amacıyla son dönemlerde sıklıkla çok katlı ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki asansörlerin tüketmiş oldukları enerji miktarları kapasite ve hacimlerine göre değişiklik göstermektedir. Bir ağır yük asansörü ile 2 kişilik bir yolcu asansörünün kullandıkları enerji miktarı aynı olmadığı gibi kesintisiz güç kaynağı ihtiyaçları da farklılık göstermektedir.

Ortalama Asansör UPS Akü Fiyatları

Ortalama olarak asansör UPS akü fiyatları nispeten büyük asansörler için 900 TL ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Örneklendirmek gerekirse kuru tip akülerimiz, 1000VA kapasiteli UPS’ler 700-850 TL aralığındayken, 1500VA kapasiteli olanlar 1000 TL-1500 TL aralığındadır. Bunun yanı sıra çok daha küçük asansör ya da lift sistemleri için farklı UPS aküsü alternatifleri de bulunmaktadır. Bunların da fiyatları yaklaşık 90 TL ile 600 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Son olarak hatırlatalım, farklı ihtiyaçlarınız için çeşitli UPS akü seçeneklerini Visco Elektrik web sitemizde bulabilirsiniz.

Özel ihtiyaçlarınız için İletişim sayfamızdan satış ekibimizle iletişime geçebilir, size özel üreteceğimiz çözüm ve önerilere göz atabilirsiniz.

Öne Çıkan UPS Ürünlerimiz

WhatsApp whatsapp
0506 871 7303 hemen ara!